İtalyanca Çeviri

İtalya, dünyadaki ilk 7 ekonomiden biridir ve yine dünyanın en zengin demokrasilerinin olduğu G7 Grubuna dahildir. İtalya, İsviçre, Hırvatistan, Slovenya'da resmi dil olan İtalyanca Ortaçağ'da Floransa'daki sanat, edebiyat, muhasebe, mimari alanındaki aydınlanmanın ışığından oldukça gelişmiş bir dildir. İtalyanca Latinceye en yakın dil olarak adlandırılmaktadır.

 

Sanat tarihçilerine İtalyanca gerekir. UNESCO’ya göre (United Nations Edurational, Scientific and Cultural Organisation, Birleşmiş Milletler’in Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı), dünyadaki tüm sanat hazinelerinin %60’ından fazlası İtalya’da bulunmaktadır. 

İtalyanca tercüme çevirilerinizde hukuki, tıbbi, sanatsal, ticari, finansal ve diğer her türlü belge evrak ve dokümanlarınızın İtalyancadan Türkçeye veya Türkçeden İtalyancaya tercüme edilmesinde en iyi hizmeti TERCÜMENTRAL bünyesinde alanında uzman ve ana dili İtalyanca olan Yeminli tercüman kadromuzdan alacağınızı garanti etmekteyiz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için ilk prensibimizdir.

İtalyanca yazılı tercüme çevirilerinize ek olarak, sözlü ve simultane hizmette sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey 0216 611 06 06/ 0542 276 76 67 numaralarından veya [email protected] adresinden bizlere ulaşmaktır.