Uluslararası pazarlarda yer almak için öncelikli olarak teknolojiyle birlikte hareket edilmesi gerekmektedir. Bunu da Web Sitenizin hedeflediğiniz pazarlamadaki dile uygun bir şekilde çevrimiyle yapabilirsiniz. Bu sizin rekabet gücünüzü arttırmış olacaktır çünkü Küreselleşmiş bir dünyada hangi ülke olursa olsun; o ülkenin dilini kendi şirket bünyenizde barındırmanız her zaman sizin için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Fakat bunun doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. TERCÜMENTRAL’in özel seçilmiş tercümanlarıyla birçok dilde hizmet vermeyi sağlıyor. Böylece dış ülkelerin pazarlarında sizinde yer almanıza katkıda bulunmuş oluyoruz.

Kitap, Katalog, Broşür, CD, DVD Çevirisi

Bireysel ya da Kurumsal müşterilerimizin kitap, katalog, broşür ve buna benzer dökümanların çevrimini TERCÜMENTRAL Tercüme Bürosu orjinalliğine sadık kalınarak üstlenmektedir.

Ayrıca CD, DVD’lerinde ve bilumum görsel ya da ses içerikli dosyalarında deşifrelerini ve tercümelerini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, kalitemizden ödün vermeyerek en iyi şekilde bünyemizde bulunan deneyimli tercümanlarla gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde mevcut olan bütün çeviri dillerinde web sitesi tercümesi ve kitap,katalog,broşür, CD, DVD tercümesi hizmeti sunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen tercume@tercumentral.com adresinden yada 0542 276 76 67 telefondan bize ulaşabilirsiniz.